Ürünler ve sipariş süreçleriyle alakalı müşterilerimizin en çok sorduğu soruların cevapları aşağıda paylaşılmıştır. Diğer soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan, veya canlı destek iletişim merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü taraf tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

  1. Otomatik güncelleme bazı ürünlerde yok. Güncelleme geldiğinde sitemizden güncellemelisiniz.
  2. Ana satıcı lisansına sahip değilsiniz. Themeforest vb. yerlerden destek alamazsınız. Ancak ürünleri istediğiniz gibi sınırsız kullanabilirsiniz. Ürünlerin desteğini biz vermekteyiz.

GPL hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya bakabilirsiniz:

https://tr.wikipedia.org/wiki/GNU_Genel_Kamu_Lisans%C4%B1

Hizmetlerimiz anlık güncellenmektedir. Eğer güncellemeyi unuttuğumuz bir hizmet olursa destek talebi üzerinden iletmeniz yeterlidir.

“hosgeldin20” kodu ile ilk siparişinde %20 indirim kazanabilirsin!

GPL Kapsamında %100 orjinal dosyalı ve GPL lisanslı ürünlerdir. 

Eklenti ve temaları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz herhangi bir sınır yoktur.

Sitemiz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sistem ile bilgileriniz %100 güvence altındadır. Kart ve banka bilgileriniz kesinlikle sunucumuzda tutulmaz. Sitemizde bulunan tüm sanal ile kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz kredi kartı ödemelerinde en çok tercih edilen ve güvenilir olan alt yapılar kullanmaktadır.

Sitemizin sipariş sayfalarında haberleşme SSL ( Secure Socket Layer ) güvenlik teknolojileri kullanılarak sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankanıza ulaşmaktadır. Bu sayfada adres çubuğunda https://… Şeklinde görünmektedir. Sitemizde bilgilerinizin güvenliğin sağlanması amacı SSL koruma kullanılmaktadır.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 128 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Müşterilerimize sınırsız destek sağlıyoruz. Tüm mesajlarınız için en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyoruz!

İster tek bir ürün ister paket koleksiyonu satın alın, 365 gün güncelleme sağlıyoruz ve geliştiriciler dosyalarını güncellediğinde ürünlerimizi güncelliyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz genellikle: Hafta içi ve haftasonu 10:00 / 22:00  saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil durumlarda Support@weklenti.com adresine mail atabilirseniz, en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Taksit ile alışveriş sadece kredi kartı ile yapılan ödemelerde mümkün olmaktadır. Sitemizdeki seçili ürünlerde taksit bilgisi mevcutsa ve yasal olarak taksite açık bir kategori ise kredi kartınızla taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Siparişiniz yazılımsal ve indirilebilir açık kaynak bir ürün olduğu için iptali mümkün değilidr.

Yeni vermiş olduğunuz ya da teslim aldığınız siparişlerde değişiklik yapamazsınız. Yeni vermiş olduğunuz siparişte değişiklik yapmak istiyorsanız değişeceğiniz ürüne indirim yapabiliriz fakat bunun harici mümkün değildir.

Satın aldığınız eklenti ve temaların hepsi orjinal dosyalı GPL lisanslı ürünler olduğundan dolayı böyle bir durum asla olmaz 🙂 

Muhtemelen yanlış kurmuşsunuzdur, destek talebi açarsanız yardımcı olabiliriz.